KONST / Litografier / Färglitografi 7819419
nr 781 9419
Färglitografi
signerad, -86, 4/275, Fjordlandskap, motivets mått: 44x52
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 18:05:18
28/9 21:17:06